ASRoom-36/1 YÜZEY-HAVA ODA STERİLİZASYON CİHAZI
ASRoom-36/1 YÜZEY-HAVA ODA STERİLİZASYON CİHAZI
ASRoom-36/1 YÜZEY-HAVA ODA STERİLİZASYON CİHAZI
ASRoom-36/1 YÜZEY-HAVA ODA STERİLİZASYON CİHAZI

Steril Room 36-1 Taşınabilir Ultraviyole Sterilizasyon Cihazı

Marka : GENTRA

Hastaneler , ameliyathaneler , laboratuvar, ofis araç-gereçleri , bebek malzemeleri vb. hijyenik olması gereken alanlarda uygulanabilen, insanlı-insansız ortamlar için direk ışımalı taşınabilir Ultraviyole sterilizasyon cihazı.

5 metre kablosu mevcuttur

 

TEKNİK ÖZELLİKLER

1

MODEL

STERIL ROOM

2

MODEL NO

36HOK-1

4

CİHAZ BOYUTLARI

1000mm x 80 mm x 50 m

5

TOPLAM GÜÇ

65 W

6

ŞEBEKE GERİLİMİ

230V,50Hz

 

 

Steril Room Uv cihazı, kapalı alanlardaki bakteri, virüs (COVID-19, domuz gribi, kuş gribi, legionella, influenza vb.) gibi mikropları yok eden ve çeşitli kullanım amaçlarına göre adapte edilebilen germicidal (mikrop öldürücü) uv cihazıdır. Duvara, tavana monte edilebildiği gibi, taşınabilir uygulamalara da uygundur.

 

Steril Room UV cihazı az havalandırılan yerlerde ve enfeksiyon riskinin yüksek olduğu durumlarda, havadaki ve yüzeylerdeki mikroplara karşı personeli ve hastaları enfeksiyona karşı korumak için kullanılır. Hastanelerde, AVM’lerde, mağazalarda, gıda üretiminde, ilaç üretiminde, eczanelerde, laboratuvarlarda, temiz odalarda, hijyenik olması gereken her türlü ortamda hava ve yüzey dezenfeksiyonu için en iyi çözümdür. Dezenfekte edilmek istenen her türlü yüzey üzerinde belirli mesafeden ışınlama yapılarak mikroplar arındırılır. UV-C lamba 254 nm dalga boyundadır ve quartz camdan imal edilmiştir. UV-C lambanın maksimum verimde çalışması için özel UVC elektronik ballast ve yüksek yansıtıcı özelliğine sahip reflektör kullanılmıştır. UV-C lamba efektif ömrü 9.000 saattir. Cihazı kullanırken mutlaka eldiven, gözlük veya siperlik gibi cilt ve göz koruyucu ekipmanların kullanılması gereklidir. Aksi halde irritasyon, iltihaplı konjonktivit ve deride kızarıklık gibi durumlara neden olabilir. UV-C lamba civa içermektedir. Dolayısıyla kırılması halinde ortamın derhal havalandırılarak dikkatli bir şekilde temizlenmesi gereklidir. Cihaz çalışırken lamba veya lambalara çıplak gözle bakmayınız. Metalik vb. yüzeylerden kaynaklanabilecek yansımalardan kaçınınız. UV-C lamba takılmadan sistemi çalıştırmayınız. UV-C lambayı cihaz dışında test etmeyiniz.